ISONEM® ASPHALT PAINT

ISONEM ASPHALT PAINT je jedinečná technológia a aplikačný proces, ktorý vytvára realisticky vyzerajúce tehly, bridlicu, kameň a iné dizajnové efekty priamo na asfaltovom podklade. ISONEM ASPHALT PAINT kombinuje pružnosť a pevnosť asfaltu s poprednými náterovými technológiami. Výsledok je dlhotrvajúci povrch, ktorý si vyžaduje minimálnu údržbu.

POUŽITIE: Priechody pre chodcov. Chodníky. Námestia. Parkovacie miesta. Prístupové chodníky. Cestičky. Parky. Vstupy do obchodov. Obytné plochy.

FUNKCIE / VÝHODY: Sú výrazné úspory a väčšia dizajnová voľnosť pri výbere asfaltu ako jediného chodníkového substrátu pre terénne projekty. S ISONEM ASPHALT PAINT nebudete na využitie svojho dizajnového potenciálu potrebovať drahšie materiály, akými sú tehla alebo kameň. Rýchla aplikácia prináša viac úspor, ako aj flexibilitu pracovať s náročnými stavebnými plánmi. Okrem toho vaše projekty urobia dojem a budú prinášať úspory v každom ročnom období. Na rozdiel od iných dlažbových materiálov, asfalt je veľmi prispôsobivý. Rozširuje sa a zužuje sa so zmenami teploty, takže sa stáva odolným proti pôsobeniu extrémneho počasia a času. ISONEM ASPHALT PAINT sa môže kombinovať medzi pešou a automobilovou premávkou so zvýšenými alebo rovnými priechodmi. Vytvoriť vlastné cestičky k budovám alebo zariadeniam. Skrášľovať chodníky, námestia a ihriská.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI / ZLOŽENIE: (Zložka A): Cementová zmes. (Zložka B): Modifikovaná akrylová emulzia. Hustota (tekutá zložka): 0,9 – 1,1 g/ml. pH: 7 – 10.

PROCES NANÁŠANIA: ISONEM ASPHALT PAINT sa dodáva vo vopred vážených baleniach v presných pomeroch. Žiadne iné materiály sa nepridávajú. Zamiešajte obsah nádoby (zložka B) akrylovej živice a pridajte 1,5 litra vody a premiešajte, pokiaľ zmes nie je jednoliata. Pomaly pridajte cementové plnivo (zložka A) a dôkladne premiešajte. Vysoko účinný produkt sa aplikuje pomocou vhodného striekacieho zariadenia, štetca alebo valčeka.

POZNÁMKY K APLIKÁCII / OBMEDZENIA: Je nevhodný pre kontakt s očami a s pokožkou. Do zmesi nepridávajte žiadne prísady.

DETAILY TVRDNUTIA: Pri +20°C. Pred otvorením pre miernu pešiu premávku minimálne 24 hodín. Otvorenie pre úplnú premávku minimálne 7 dní.

ČISTENIE NÁRADIA: Ihneď po použití vyčistite náradie vodou.

POZNÁMKA: Počas a po aplikácii by povrchy mali byť chránené pred dažďom, vodou, mechanickým zaťažením a nárazmi po dobu 24 hodín.

FARBA: Biela alebo podľa vzorkovníka farieb ISONEM.

SPOTREBA: 1 – 1,5 kg/m² (2 vrstvy).

BALENIE: 23 kg set plastové vedro (6,5 kg tekutiny v hornej časti + 16,5 kg prášku v spodnej časti).

PODMIENKY SKLADOVANIA / ŽIVOTNOSŤ: 24 mesiacov od dátumu výroby v uzavretých, nepoškodených a pôvodných utesnených nádobách pri teplotách od +5°C do +35°C v suchých priestranstvách. Chráňte pred nadmernou teplotou a mrazom.