ISONEM®  NANO-CLEAN

ISONEM NANO-CLEAN je univerzálny čistiaci prostriedok vyvinutý na čistenie a odstraňovanie nečistôt na dlaždiciach rýchlo a efektívne na všetkých druhoch keramiky. Pred lakovaním kovov sa používa na odstraňovanie oleja, nečistôt a hrdze na kovových povrchoch. Odstraňuje nečistoty v kúpeľniach, kuchyniach a miestnostiach bez poškodenia povrchov z nehrdzavejúcej ocele a plastu. Mal by sa aplikovať len na kamenné, porcelánové, keramické a pálené dlaždice. Pri použití na kovoch, ako čistiaci prostriedok sa odporúča používať na hliník, železo, oceľ, bronz, meď, mosadz, kadmiový povlak a olovo.

POUŽITIE: Výrobok sa nanáša priamo na povrch, ktorý sa má čistiť. Je potrebné nechať účinkovať 2 – 3 minúty. Plynulým utretím špongiou alebo handrou sa odstráni olej, špina, hrdza, škvrny atď. Pri obtiažnom odstraňovaní nečistôt by sa mala aplikácia opakovať. Povrch dôkladne po tom opláchnite veľkým množstvom vody. Pri čistení kovov je potrebné ihneď aplikovať konzervačné látky.

METÓDA APLIKÁCIE: Ručným rozprašovačom alebo navlhčením.

POZOR: Aplikačné zariadenie musí byť vyrobené z materiálu odolného voči kyselinám. Výrobok sa odporúča skúšať na malej ploche. Potrebné ochranné opatrenia, noste ochranné okuliare a rukavice. Výrobok dráždi oči a pokožku. Po zasiahnutí očí umyte oči a vyhľadajte lekársku pomoc.

FARBA: Transparentná (číry roztok).

SPOTREBA: Variabilné podľa aplikácie.

BALENIE: 1 l a 5 l plastový kanister.

PODMIENKY SKLADOVANIA / ŽIVOTNOSŤ: 24 mesiacov od dátumu výroby v uzavretých, nepoškodených a pôvodných utesnených nádobách pri teplotách od +5°C do +35°C v suchých priestranstvách.