ISONEM® ANTIRADIATION PAINT

ISONEM ANTIRADIATION PAINT je druh farby, ktorý má špeciálnu vlastnosť ochrany voči elektromagnetickému žiareniu v nízkej a vysokej frekvencii a izoluje žiarenie absorbovaním  elektromagnetického poľa v prostredí kde sa aplikuje. Neobsahuje žiadne ťažké kovy ani chemikálie, ktoré by mohli ohroziť ľudské zdravie.

OBLASTI POUŽITIA: Môže byť použitý na zabránenie negatívnym účinkom elektromagnetických žiarení, ktoré sú zo základňových staníc GSM, televíznych a rozhlasových vysielačov, radarov, bezdrôtových sietí. Doporučuje sa aplikovať v interiéri aj exteriéri, v kritických oblastiach ako sú nemocnice, vojenské zariadenia a jadrové elektrárne. Negatívne účinky magnetického poľa na ľudí v dlhodobom horizonte ako sú (stres, smrť mozgových buniek a riziko mozgových nádorov, rakovina bielych krviniek, poškodenie hematoencefalickej sféry, zvonenie v ušiach, ochorenie srdca, pocit únavy, poškodenie pamäti, bolesti hlavy atď.).

DECIBELI A PERCENTUÁLNE OSLABENIE / VÝSLEDKY:
Rýchlosť reakcie GSM 900 – GSM 1800 – 3 G – WIFI – BT.
Tienenie v decibeloch: 30 dB, 24 dB, 22 dB, 19 dB.
Tienenie v percentách: 99,9%, 99,6%, 99,2 %, 98,7%.

PRÍPRAVA POVRCHOV: Všetky povrchy musia byť zbavené nečistôt, prachu, oleja, voľných náterov alebo akýchkoľvek cudzích materiálov, ktoré môžu zabrániť priľnavosti.

APLIKÁCIA: Naneste pomocou štetca, valčeka alebo vhodného striekacieho zariadenia. Aplikujú sa 2 vrstvy aby bolo dosiahnuté tienenie elektromagnetického žiarenia vrátane stien aj stropu. Natretý vnútorný povrch steny by sa mal realizovať bez medzier. Po zaschnutí prvej vrstvy, vrchná časť uzemňovacieho zariadenia sa vloží do územnej zástrčky a strieborná časť drôtu prístroja je prilepená na farbu s akrylovým tmelom alebo omietkou. Po zaschnutí tmelu sa môže aplikovať 2 vrstva. Po zaschnutí druhej vrstvy sa môže pretrieť náter inou farbou alebo prelepiť tapetou. Táto možnosť nespôsobuje žiadne zoslabenie účinných vlastností farby ISONEM ANTIRADIATION PAINT.

FARBA: Čierna.

SPOTREBA: 1 – 1,5 kg/m² (2 vrstvy).

BALENIE: 10 kg plastové vedro.

PODMIENKY SKLADOVANIA / ŽIVOTNOSŤ: 24 mesiacov od dátumu výroby v uzavretých, nepoškodených a pôvodných utesnených nádobách pri teplotách od +5°C do +35°C v suchých priestranstvách. Chráňte pred nadmernou teplotou a mrazom.