ISONEM® MAGNETIC PLASTER

 

Omietka, na ktorú sa môžu umiestniť magnety

ISONEM MAGNETIC PLASTER je vysoko účinná, rýchlo schnúca omietka na vodnej báze s vysokou lepiacou silou ktorá unesie obrázky,
plagáty atď. s magnetmi na zadnej strane, bez toho, aby sa poškodila farba a to vďaka svojej kovovej štruktúre. Obrázky, plagáty, atď. môžu visieť na stenách, drevených povrchoch bez použitia akéhokoľvek klinca, pásky, skrutky alebo lepidla. Po aplikácii ISONEM MARKER WALL PAINT sa dosiahne dokonalé spojenie a na steny sa bude dať písať, budú sa dať zmazávať, umiestňovať magnetky.

OBLASTI POUŽITIA: Vnútorné steny, školy, nemocnice, nákupné centrá, kancelárie, konferenčné sály, ateliéry.

APLIKÁCIA: Aplikovateľný povrch musí byť hladký, rovnomerný a bez prachu. ISONEM MAGNETIC PLASTER (18kg) zmiešajte so 6,5 l čistej vody v plastovej nádobe motorovým miešadlom. Zmes naneste na povrch použitím hladidla alebo sprejovou metódou v jednej alebo dvoch vrstvách. ISONEM MAGNETIC PLASTER, ktorý sa aplikuje v hrúbke približne 1 mm, rozotierajte a uhládzajte pomocou hladidla. Po tomto procese sa môže aplikovať ISONEM MARKER WALL PAINT alebo akákoľvek iná interiérová farba. Pred aplikáciou akejkoľvek farby na ISONEM MAGNETIC PLASTER počkajte minimálne 24 hodín.

SPOTREBA: Spolu s meniacimi sa vlastnosťami braním do úvahy aplikačný povrch a počet vrstiev je to približne 1-2 kg/m². (S riedením, na jednu vrstvu). Pre presnú spotrebu sa musí vykonať kontrolovaná vzorka aplikácie.

BALENIE: 5 kg, 10 kg a 18 kg v plastovom vedre.

FARBA: Čierna.

SKLADOVANIE: Skladujte v uzatvorených originálnych baleniach na chladnom mieste, mimo slnečného žiarenia. Dátum spotreby je 2 roky od dátumu výroby.