ISONEM® METALLIC WALL PAINT

ISONEM METALLIC WALL PAINT je to dekoratívna farba ktorá na povrchu vytvára kovový vzhľad vo flexibilnej štruktúre, ktorý závisí od odrazu svetla. Používa sa v interiéri a exteriéri na steny. Je šetrná k životnému prostrediu. ISONEM METALLIC WALL PAINT môže byť použitý ako textúrovaný alebo hladký vrchný náter, je vzlášť vhodný ako dekoratívny vrchný náter na vytvorenie špeciálnych efektov. Rôzne kovové efekty je možné dosiahnuť od uhla, hustoty naneseného produktu na stenu. ISONEM METALLIC WALL PAINT je jednozložkový produkt na vodnej báze.

PRÍPRAVA ZMESI A APLIKÁCIA: Pred aplikáciou musí byť povrch suchý, čistý a stabilný bez prachu. Farba je pripravená na použitie, neriedi sa. Počas aplikácie musí byť povrchová teplota a teplota okolia medzi +5°C do +30°C. Otvory a praskliny musia byť vyplnené elastickou výplňou ISONEM A4. Po zaschnutí treba naniesť základný penatračný náter ISONEM UNIVERSAL PRIMER, zriedený v pomere 1:7 (1 diel universal primer a 7 dielov vody). ISONEM MATALLIC WALL PAINT sa potom aplikuje medzi 4 – 24 hodín po nanesení základného penetračného náteru, nanáša sa štetcom, valčekom alebo vhodným striekacím zariadením. Čistenie náradia: okamžite po aplikácii by sa malo vyčistiť vodou.

POZNÁMKA: Počas a po aplikácii by mali byť povrchy chránené pred dažďom, vodou, mechanickým zaťažením a nárazmi po dobu 24 hodín.

FARBA: Sa dá vybrať v  metalickom vzorkovníku farieb ISONEM.

SPOTREBA: 0,2 – 0,4 kg/m² (2 vrstvy).

BALENIE: 5 kg plastové vedro.

PODMIENKY SKLADOVANIA / ŽIVOTNOSŤ: 24 mesiacov od dátumu výroby v uzavretých, nepoškodených a pôvodných utesnených nádobách pri teplotách od +5°C do +35°C v suchých priestranstvách. Chráňte pred nadmernou teplotou a mrazom.

METALICKÝ VZORKOVNÍK FARIEB: