ISONEM® METALLIC WALL PAINT

ISONEM METALLIC WALL PAINT je to dekoratívna farba ktorá na povrchu vytvára kovový vzhľad vo flexibilnej štruktúre, ktorý závisí od odrazu svetla. Používa sa v interiéri a exteriéri na steny. Je šetrná k životnému prostrediu. ISONEM METALLIC WALL PAINT môže byť použitý ako textúrovaný alebo hladký vrchný náter, je vzlášť vhodný ako dekoratívny vrchný náter na vytvorenie špeciálnych efektov. Rôzne kovové efekty je možné dosiahnuť od uhla, hustoty naneseného produktu na stenu. ISONEM METALLIC WALL PAINT je jednozložkový produkt na vodnej báze.

PRÍPRAVA ZMESI A APLIKÁCIA: Pred aplikáciou musí byť povrch suchý, čistý a stabilný bez prachu. Farba je pripravená na použitie, neriedi sa. Počas aplikácie musí byť povrchová teplota a teplota okolia medzi +5°C do +30°C. Otvory a praskliny musia byť vyplnené elastickou výplňou ISONEM A4. Po zaschnutí treba naniesť základný penatračný náter ISONEM UNIVERSAL PRIMER, zriedený v pomere 1:7 (1 diel universal primer a 7 dielov vody). ISONEM MATALLIC WALL PAINT sa potom aplikuje medzi 4 – 24 hodín po nanesení základného penetračného náteru, nanáša sa štetcom, valčekom alebo vhodným striekacím zariadením. Čistenie náradia: okamžite po aplikácii by sa malo vyčistiť vodou.

POZNÁMKA: Počas a po aplikácii by mali byť povrchy chránené pred dažďom, vodou, mechanickým zaťažením a nárazmi po dobu 24 hodín.

FARBA: Sa dá vybrať v  metalickom vzorkovníku farieb ISONEM.

SPOTREBA: 0,2 – 0,4 kg/m² (2 vrstvy).

BALENIE: 5 kg plastové vedro.

PODMIENKY SKLADOVANIA / ŽIVOTNOSŤ: 24 mesiacov od dátumu výroby v uzavretých, nepoškodených a pôvodných utesnených nádobách pri teplotách od +5°C do +35°C v suchých priestranstvách. Chráňte pred nadmernou teplotou a mrazom.

METALICKÝ VZORKOVNÍK FARIEB:

ISONEM® HOBBY PAINT

ISONEM HOBBY PAINT je vodou riediteľný akrylový náter novej generácie, mimoriadne odolný, ktorý neobsahuje žiadne škodlivé látky, s vynikajúcou priľnavosťou na všetky povrchy. Okrem vynikajúcej priľnavosti na všetky druhy drevených povrchov poskytuje vysoké krytie a dekoratívny vzhľad na povrchoch, ako je nábytok, keramika, porcelán, textílie, koža, steny, kameň, papier, lepenka. Je vhodný na použitie vo všetkých vnútorných a vonkajších priestoroch. Vďaka svojej štruktúre sa počas aplikácie dokonale rozotiera na povrchu.

VLASTNOSTI : Má vynikajúcu kryciu schopnosť. Nezanecháva stopy po štetci, zanecháva hladkú vrstvu filmu. Má vynikajúce adhézne vlastnosti. Nezachováva nečistoty, dá sa ľahko vyčistiť vlhkou handričkou.

Príprava povrchu: Aplikačný povrch musí byť absolútne čistý. Povrch musí byť zbavený všetkých faktorov, ako sú prach, olej, ktoré znižujú priľnavosť farby k povrchu. Pred aplikáciou nevyžaduje použitie žiadneho základného náteru, ale odporúča sa samotný náter nanášať ako základný náter zriedením, aby sa zvýšila priľnavosť k povrchu na lesklých a hladkých povrchoch, ako sú dlaždice a keramika. Ak sa má nanášať na kovové povrchy, odporúča sa povrch natrieť antikoróznym základným náterom, aby sa zabránilo korózii.

Aplikácia: ISONEM HOBBY PAINT sa mieša, až kým sa po otvorení obalu nedosiahne homogénna konzistencia. Aplikuje sa na pripravený povrch bez zriedenia produktu v 2 alebo 3 vrstvách pomocou hodvábnej kefy, hodvábneho valčeka, zamatového valčeka alebo hubky. Druhá vrstva sa nanáša po zaschnutí prvej vrstvy a ukončení nanášania farby.

FARBA: Sa dá vybrať v vzorkovníku farieb ISONEM.

SPOTREBA: 100 – 200 g / m²

BALENIE: 0,350 ml plastová nádoba.

PODMIENKY SKLADOVANIA / ŽIVOTNOSŤ: 24 mesiacov od dátumu výroby v uzavretých, nepoškodených a pôvodných utesnených nádobách pri teplotách od +5°C do +35°C v suchých priestranstvách.

HOBBY VZORKOVNÍK FARIEB: