ISONEM® PEELABLE PAINT

ISONEM PEELABLE PAINT sa môže použiť na rôzne lakované a nelakované vertikálne alebo naklonené povrchy na ochranu alebo dočasné maskovacie účely. Výrobok je odlupovateľný povlak na báze vody. Produkt je možné použiť na lakovaných stenách, okenných a dverových rámoch, počas rekonštrukcie alebo maľovania, na laminátových a parketových drevených podlahách, mramorových alebo žulových povrchoch, povrchoch pokrytých epoxidom, lodných povrchoch, pre dočasnú alebo dlhodobú ochranu, umožňujúc ľahké odstránenie nečistoty a poskytujúc ochranu pred UV žiarením, vodou, vlhkosťou a koróziou.

 VLASTNOSTI:
• Keďže je tento výrobok založený na vode, môže byť použitý na plastových a lakovaných povrchoch
• Výrobok má širokú škálu využitia a je ľahko aplikovateľný
• Ľahko odlupovateľný povlak je odolný voči rôznym farbám
• Tixotropná vlastnosť zabraňuje kvapkaniu na zvislé plochy
• Výrobok je založený na vode a preto nie je horľavý
• Výrobok je neškodný voči zdraviu a životnému prostrediu
• Produkt je cenovo výhodný

APLIKÁCIA: Ochrannú fóliu ISONEM PEELABLE PAINT je možné naniesť na povrch valčekom používaným pre štandardné farby. Malo by sa dbať na to, aby množstvo použitého výrobku bolo dostatočné a hrúbka suchého povlaku bola aspoň 100 mikrónov. Ak je potrebná ochrana pred ťažkými podmienkami, druhá vrstva sa môže aplikovať 30 až 45 minút po prvej. Pri použití vhodného striekacieho zariadenia, striekajte jeden náter vertikálne a druhý náter horizontálne, aby ste zabezpečili rovnomerné rozloženie. Zatvrdzovanie trvá 2 až 3 hodiny, v závislosti od vonkajších podmienok pri približne +25°C. Keďže výrobok je založený na vode, pri nižších teplotách môže byť doba vytvrdnutia dlhšia. Táto doba bude kratšia na ohrievaných miestach alebo v miestach s dobrou cirkuláciou vzduchu. Keď už ochrannú fóliu ISONEM PEELABLE PAINT nie je potreba, môže sa z rohu odtrhnúť.

FARBA: Transparentná.

SPOTREBA: 0,25 – 0,30 kg/m² (na minimálnu 100 mikrónovú hrúbku).

BALENIE: 5 kg a 10 kg plastové vedro.

PODMIENKY SKLADOVANIA / ŽIVOTNOSŤ: 24 mesiacov od dátumu výroby v uzavretých, nepoškodených a pôvodných utesnených nádobách pri teplotách od +5°C do +35°C v suchých priestranstvách.