ISONEM® THERMAL PAINT PU

ISONEM THERMAL PAINT PU je vysokoúčinný náter s nízkou tepelnou vodivosťou. Dvojzložkový na báze alifatických akrylových polyuretánových živíc. Odolný voči UV žiareniu. Špeciálna vrstva, ktorá poskytuje tepelnú izoláciu najmä pre plechové a kovové povrchy. Ušetrí až 40% energie pri nákladoch na vykurovanie alebo chladenie v závislosti od počtu podlaží. Je navrhnutý tak, aby poskytoval tepelnú ochranu kovových povrchov striech, nádrží, kotlov a potrubí. Vďaka tejto vlastnosti pomáha zvyšovať účinnosť znižovaním energetických strát.

FUNKCIE: ISONEM THERMAL PAINT PU je odolný voči sálavému teplu. Použiteľný na vnútorné a vonkajšie plochy. Jednoduchá a rýchla aplikácia. Odpudzujúci prach, povrch sa ľahko čistí. Oneskorené horenie – nehorľavosť.

POUŽITIE: Povrchy na ktoré sa bude aplikovať, nesmú obsahovať nečistoty, olej, hrdzu, mastnotu, voľné častice a iné materiály. Pred aplikáciou sa má naniesť (základný) náter ISONEM ANTI RUST PRIMER a nechať zaschnúť 5 až 6 hodín. Príprava zmesi: Zložka A sa musí pred použitím dôkladne premiešať, potom sa pridá zložka B (tvrdidlo). Potom sa to musí celé premiešať aby sa vytvorila homogénna zmes. Miešajte  s elektrickým miešadlom (300 – 400 ot./min.), po dobu 3 – 5 minút.  Treba aplikovať 3 vrstvy. Odporúča sa nanášať valčekom, štetcom alebo vhodným striekacím zariadením. Po vysušení 1 náteru by sa mal aplikovať 2 a 3 náter. Medzi aplikáciami počkajte najmenej 4 hodiny.

POZNÁMKA: Počas a po aplikácii by mali byť povrchy chránené pred dažďom, vodou, mechanickým zaťažením a nárazmi po dobu 24 hodín.

FARBA: Biela alebo podľa vzorkovníka farieb ISONEM.

SPOTREBA: 1 kg/m² (min. 1 mm hrúbka, 3 vrstvy).

BALENIE: 4,5 kg set kovová nádoba.

PODMIENKY SKLADOVANIA / ŽIVOTNOSŤ: 24 mesiacov od dátumu výroby v uzavretých, nepoškodených a pôvodných utesnených nádobách pri teplotách od +5°C do +35°C v suchých priestranstvách. Chráňte pred nadmernou teplotou a mrazom.