ISONEM® A4

ISONEM A4 je výrobok založený na polyméri má vysokú plniacu a integračnú funkciu. Má dobrú odolnosť voči UV žiareniu, slnku a poveternostným podmienkam je to elastický tmel. Tento produkt s jedným komponentom sa môže nanášať a má dobrú priľnavosť na akýkoľvek povrch, ktorý je savý, suchý alebo mierne vlhký, má dlhú životnosť a nie je horľavý. Má perfektnú vystužujúcu a izolačnú schopnosť v rozširujúcom sa plnive.

OBLASTI POUŽITIA: Dilatačné spoje, rozširujúce sa výplne. Odtokové strany komínov. Rozšírené plnivo a spojovacie plnivo. Oblasti strešnej krytiny, hliníka, skla, pružného dreva, spojovacie body krytín, ako sú kameň, keramika, mramor atď.. Vypĺňanie alebo oprava trhlín a dier. Spojovacie body prefabrikovaných potrubí a čelných plôch.

PRÍPRAVA POVRCHU: Povrchy by mali byť čisté. Ak sa vyskytnú akékoľvek faktory, ktoré znižujú priľnavosť, ako sú voľné častice, olej, prach a bahno, nachádzajúce sa na povrchu, mali by sa eliminovať. Ak betónové plochy zachytávajú prach, alebo majú vysokú saciu vlastnosť, mali by sa natrieť penetračným náterom ISONEM UNIVERSAL PRIMER.

APLIKÁCIA: ISONEM A4 sa mieša 2 minúty, kým sa nedosiahne homogénna forma. ISONEM A4, ktorý je pripravený k použitiu, sa nanesie na daný povrch pomocou lopatky alebo tmeliacej tuby. Potom sa povrch zahladí mokrou špongiou. ISONEM A4 by nemal byť naraz nanesený viac než 5 mm hrúbke.

TECHNICKÉ ÚDAJE:
• Hustota: 1,5 g/ml
• Perióda najlepšej formy: 15 minút
• Tvrdosť na stupnici A podľa Shora: 20
• E 100 veličina: 5 N/cm² (0,5 kg/cm²)
• Odolnosť proti teplu: od -20°C do +80°C
• Neustála pružnosť: 10%

POZNÁMKA: Počas a po aplikácii by mali byť povrchy chránené pred dažďom, vodou, mechanickým zaťažením a nárazmi po dobu 24 hodín.

FARBA: Biela (v prípade potreby môže byť aj zafarbená).

BALENIE: 5 kg, 10 kg a 18 kg plastové vedro.

PODMIENKY SKLADOVANIA / ŽIVOTNOSŤ: 24 mesiacov od dátumu výroby v uzavretých, nepoškodených a pôvodných utesnených nádobách pri teplotách od +5°C do +35°C v suchých priestranstvách. Chráňte pred nadmernou teplotou a mrazom.