ISONEM® A4

ISONEM A4 je výrobok založený na polyméri má vysokú plniacu a integračnú funkciu. Má dobrú odolnosť voči UV žiareniu. Tento produkt s jedným komponentom sa môže nanášať a má dobrú priľnavosť na akýkoľvek povrch, ktorý je savý, suchý alebo mierne vlhký, má dlhú životnosť a nie je horľavý. Má perfektnú vystužujúcu a izolačnú schopnosť v rozširujúcom sa plnive.

OBLASTI POUŽITIA: Dilatačné spoje, rozširujúce sa výplne. Odtokové strany komínov. Rozšírené plnivo a spojovacie plnivo. Oblasti strešnej krytiny, hliníka, skla, pružného dreva, spojovacie body krytín, ako sú kameň, keramika, mramor atď.. Vypĺňanie alebo oprava trhlín a dier. Spojovacie body prefabrikovaných potrubí a čelných plôch.

PRÍPRAVA POVRCHU: Povrchy by mali byť čisté. Ak sa vyskytnú akékoľvek faktory, ktoré znižujú priľnavosť, ako sú voľné častice, olej, prach, nachádzajúce sa na povrchu, mali by sa eliminovať. Ak betónové plochy zachytávajú prach, alebo majú vysokú saciu vlastnosť, mali by sa natrieť penetračným náterom ISONEM UNIVERSAL PRIMER.

APLIKÁCIA: ISONEM A4 sa mieša 2 minúty, kým sa nedosiahne homogénna forma. ISONEM A4, ktorý je pripravený k použitiu, sa nanesie na daný povrch pomocou špachtle alebo tmeliacej tuby. Potom sa povrch zahladí mokrou špongiou. ISONEM A4 by nemal byť naraz nanesený viac než 5 mm hrúbke.

TECHNICKÉ ÚDAJE:
• Hustota: 1,5 g/ml
• Perióda najlepšej formy: 15 minút
• Tvrdosť na stupnici A podľa Shora: 20
• E 100 veličina: 5 N/cm² (0,5 kg/cm²)
• Odolnosť proti teplu: od -20°C do +80°C
• Neustála pružnosť: 10%

POZNÁMKA: Počas a po aplikácii by mali byť povrchy chránené pred dažďom, vodou, mechanickým zaťažením a nárazmi po dobu 24 hodín.

FARBA: Biela.

BALENIE: 5 kg, 10 kg a 18 kg plastové vedro.

PODMIENKY SKLADOVANIA / ŽIVOTNOSŤ: 24 mesiacov od dátumu výroby v uzavretých, nepoškodených a pôvodných utesnených nádobách pri teplotách od +5°C do +35°C v suchých priestranstvách.